Przeczytaj uważnie tekst a następnie odpowiedz na pytanie

Pobierz

Zamieniamy drugie zdanie na zdanie rozkazujące: Niech każdy opowie o swojej ulubionej .DOBRZE PŁACE ;P Przeczytaj uważnie tekst, a następnie wykonaj umieszczone pod nim zadania.. Powiedz, mój bracie, jakiegoś ty rodu?Przeczytaj uważnie tekst, a następnie odpowiedz na pytania które znajdują się poniżej.. 2012-03-12 19:21:50 Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania 2013-03-08 15:14:22 Przeczytaj tekst ponownie i odpowiedz na pytania .. …………………….. ………………………… b) dokończ zdanie: W pełni dokonuje się to wtedy, gdy Łączna objętość cieczy po zmieszaniu jest mniejsza niż suma ich objętości przed zmieszaniem.Przeczytaj uważnie tekst, a następnie odpowiedz na pytania.. Planeta Nowa 7.. Odpowiadaj tylko na podstawie tekstów i tylko własnymi słowami - chyba że w zadaniu polecono inaczej.. Matematyka z kluczem 7.. Adam Mickiewicz, Dziady, cz. IV (fragmenty) KSIĄDZ Skąd przychodzisz tak nierano?. Mam wielu kolegów.. Nie bój się dzielić, chociaż wciąż nie jest w porządku.. Drogi Romku!. Odpowiadaj tylko na podstawie tekstu i tylko własnymi słowmi.. Udzielaj .Przeczytaj uważnie poniższy tekst źródłowy ,a następnie wykonaj polecenia.. Fizyka 7.. Jesteśmy …………………….. Oto ten tekst: 24 kwietnia 2004 roku świat dowiedział się,że piętnastoletni chłopiec z Gdańska,Jaś Mela,wraz z polskim polarnikiem Markiem Kamińskim dotarł na Biegun Północny.Jaś jest najmłodszym na świecie zdobywcą .a) przeczytaj uważnie powstały tekst, a następnie odpowiedz na pytanie: Kim jesteśmy?.

Przeczytaj uważnie tekst, a następnie odpowiedz na pytanie.

Pytania bez odpowiedzi wkrótce otrzymać przegląd i omówienie innych użytkowników.Przeczytaj uważnie teksty, a następnie wykonaj zadania umieszczone pod nimi.. Poprawne odpowiedzi w zadaniach zamkniętych zaznacz kółkiemNa tej stronie możemy uczyć się razem i informacji zwrotnej.. Gdy jednak dotarłNasz przyjaciel, Praca Domowa wyślij nowe pytanie na KLASA.ONLINE.. Powiedz, mój bracie, jakiegoś ty rodu?Pytania i odpowiedzi; Premium; .. Wnet posłowie się wybrali przez kraje, których nie znali; kiedy Galię już przebyli, do Prowansji wnet trafili.Przeczytaj tekst źródłowy, a następnie odpowiedz na pytanie.. Przeczytaj uważnie tekst, a następnie odpowiedz na pytanie.. Łączna objętość cieczy po zmieszaniu jest mniejsza niż suma ich objętości przed zmieszaniem.Przeczytaj uważnie poniższy tekst , a następnie odpowiedz na zamieszczone pod nim pytania .. Podkreśl w tekście zdanie, które mówi o tym, co babcia kupiła.. Odpowiadaj tylko na podstawie tekstu i tylko własnymi słowmi.. Wczoraj i dziś 7.. Kto jesteś?. Zdaje się, że cię kiedyś widziałem w tej stronie.. Z daru Boga narodzony, modły świętego Idziego przyczyną narodzin jego.. Ocenie podlegają indywidualne odpowiedzi uczniów, adekwatne do treści tekstu.. Przeczytaj uważnie fragment księgi umarłych i odpowiedz na pytanie: Jakie były główne zajęcia starożytnych Egipcjan?.

DługoPrzeczytaj uważnie tekst,a następnie wykonaj zamieszczone pod nim zadania.

W sercu przeklętego króla [Władysława] zwyciężyła pokusa szatana, czyniąc go zbyt ufnym [w swe siły].. jakie podstawowe zasady etyczne starożytnych Egipcjan?Przeczytaj uważnie tekst, a następnie odpowiedz na pytania.. Jakie twe miano?. "Pozostał w pamięci potomnych w niezliczonych anegdotach.Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. 2012-11-26 16:16:01Część I - rozumienie pisanego tekstu Przeczytaj uważnie tekst, a następnie wykonaj zadania umieszczone pod nim.. 2014-01-08 15:54:31; Przeczytaj uważnie regulamin pracowni chemicznej a następnie uzupełnij tekst.. B) Podanie dwóch synonimów wyrazu biegły pojawiającego się w wy-Przeczytaj uważnie tekst, a następnie odpowiedz na pytania.. Pytanie brzmi: Stanisław Wyspiański Wesele Przeczytaj uważnie tekst, a następnie wykonaj umieszczone pod nim zadania.Odpowiadaj tylko na podstawie tekstu i tylko własnymi słowami - chyba że w zadaniu polecono… Stanisław Wyspiański Wesele Przeczytaj uważnie tekst, a następnie wykonaj umieszczone pod nim zadania.Przeczytaj uważnie tekst, a następnie odpowiedz na pytania.. Zapisujemy przysłówki z tekstu: uważnie, nieźle, niecierpliwie.. 2012-03-31 11:24:17; Przeczytaj poniższy tekst i odpowiedz na zamieszczone na następnej stronie pytania?. Odpowiadaj tylko na podstawie tekstu i tylko własnymi słowami - chyba że… poniżej..

To jej zawdzięczamy rozwój cywilizacji.Przeczytaj uważnie tekst, a następnie odpowiedz na pytania.

Chemia Nowej Ery 7.. Jednym ze zjawisk wskazujących na ziarnistą budowę materii jest kontrakcja objętości, czyli zmniejszenie się objętości cieczy w wyniku ich zmieszania.. Kiedy się tobie przypatruję z bliska.. Postanowiłam zrobić za domem skalny ogródek .. 2012-04-19 17:27:29Przeczytaj podany tekst,a następnie odpowiedz na zamieszczone pod nim pytania,używając zdań złożonych z podrzędnym orzecznikowym.Pamiętaj o przecinkach.. Jest tu całkiem wesoło.. Kiedy się tobie przypatruję z bliska.. Jakie twe miano?. Na tej stronie możemy uczyć się razem i informacji zwrotnej.Przeczytaj uważnie tekst, a następnie odpowiedz na pytania poniżej.. Zdanie składa się z 4 zdań składowych.. Mimo złej opini , głupota ma także dobre oblicze.. Zwykle kojarzy się ze szkodami i z bezmyślnością.. To jej zawdzięczamy rozwój cywilizacji.Przeczytaj uważnie fragment powieści Henryka Sienkiewicza W pustyni i w puszczy, a następnie wykonaj zamieszczone pod nim polecenia.. i A) Nadanie fragmentowi adekwatnego tytułu.. Dostarczając odpowiedzi lub odpowiedzi na pytania Przeczytaj uważnie tekst, a następnie wykonaj umieszczone pod nim Zadania.. Udzielaj tylu odpowiedzi, o ile jesteś proszony.. Informacje o książce:przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania 2014-02-02 18:41:34; Przeczytaj uważnie tekst w podręczniku, a następnie uzupełnij zdania..

Udzielaj tylu odpowiedzi, o ile jesteś proszona/y.

sądził, że wojska [tureckie] on jeden rozpędzi i dlatego uderzył w ich środek, gdzie stał sułtan Murad.. "Napastliwa, żarłoczna - znaczyłą swój krwawy ślad w każdej epoce.. Wybrałam niewielkie wzgórze , na którym miał powstać skalniak .. W XX wieku był on wyjątkowo porażający.Zrobiłam w domu duży plakat, zapisałam na kartce pytania i razem mamą upiekłyśmy smaczne ciasteczka, które będą nagrodą w konkursie.. Pewnego dnia wybrałem się z babcią do miasta po zakupy.. Odpowiadaj tylko na podstawie tekstu i tylko własnymi słowmi.. Wybrałyśmy odpowiednie miejsce przy samej ścieżce .Przeczytaj uważnie tekst "Księgi Umarłych" i odpowiedz na znajdujące się poniżej pytania.. Odpowiadaj tylko na podstawie tekstu i tylko własnymi słowmi.. 2012-04-19 17:27:29Przeczytaj uważnie fragmenty jednej z polskich kronik a następnie odpowiedz na polecenia i pytania zanotowane poniżej: Bolesław, książę wsławiony.. Mimo złej opini , głupota ma także dobre oblicze.. Adam Mickiewicz, Dziady, cz. IV (fragmenty) KSIĄDZ Skąd przychodzisz tak nierano?. 2011-09-05 13:54:02; Przeczytaj uważnie tekst, a następnie wykonaj zamieszczone pod nim pytania.. Przeczytaj uważnie tekst, a następnie odpowiedz na pytanie.. Udzielaj tylu odpowiedzi, o ile jesteś proszony.Przeczytaj uważnie tekst, a następnie odpowiedz na pytania.. Kto jesteś?. 2011-12-27 15:57:09; Przeczytaj uważnie tekst, a następnie wykonaj zamieszczone pod nim pytania.. Często jeżdżę na rowerze.. Zdaje się, że cię kiedyś widziałem w tej stronie.. Nowe Słowa na start!. 1.Zwykle kojarzy się ze szkodami i z bezmyślnością.. Jednym ze zjawisk wskazujących na ziarnistą budowę materii jest kontrakcja objętości, czyli zmniejszenie się objętości cieczy w wyniku ich zmieszania.. pewnego dnia zabrałyśmy się z mamą do pracy .. Odpowiadaj tylko na podstawie tekstu i tylko własnymi słowmi.. Odpowiadaj tylko na podstawie tekstu i tylko własnymi słowami, chyba że w zadaniu polecono inaczej.. PYTANIE BRZMI: na podstawie akapitu wyjaśnij,jaką rolę można przypisać sztuce kina.Przeczytaj zamieszczone teksty i wykonaj polecenia ( ćw 7 str. 118 słowa na czasie, podręcznik do kształcenia językowego)) 2010-10-16 14:11:39 Przeczytaj uważnie tekst, a następnie wykonaj zamieszczone pod nim pytania .. Spotkania z fizyką 7.. Odpowiadaj tylko na podstawie tekstu i tylko własnymi słowami - chyba że w zadaniu polecono inaczej.Można także uczestniczyć odpowiedzieć lub odpowiedzieć na pytanie "Przeczytaj uważnie poniższy tekst źródłowy, a następnie wykonaj polecenia .".. Udzielaj tylu odpowiedzi, o ile jesteś proszony. ".


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt