Test znajomości lektury sposób na alcybiadesa

Pobierz

Henryk Sienkiewicz Janko Muzykant.. klasa 6 Polecam ten test nauczycielom klas 6.. .Jesteś tutaj: Strona główna Publikacje nauczycieli Testy i sprawdziany Zawiera 24 pytania.. klasa 6Test sprawdzający Twoją znajomość lektury "Sposób na Alcybiadesa" E. Niziurskiego (podstawówka).. Sposób na Alcybiadesa.. Odpowiedz.. Sposób na Alcybiadesa (1997) - Grupa uczniów liceum ma problemy z nauką.. Ten prosty test pozwoli Ci sprawdzić swoją wiedzę.. Lektury z podziałem na klasy.. Rozwiąż quiz i sprawdź!. Samuela Lindego ze swoimi nauczycielami.. "Sposób na Alcybiadesa" (lektura uzupełniająca) - test ze znajomości lektury, plik: -sposob-na-alcybiadesa-lektura-uzupelniajaca-test-ze-znajomosci-lektury.pdf (application/pdf) NOWE Słowa na start!Powieść "Sposób na Alcybiadesa .. Do lektury jego powieści przyznają się Jerzy Pilch (który stwierdził: "Literatura, która ma Niziurskiego, nie może być literaturą ubogą"), a także Krzysztof Varga.. Opublikowano: 10 luty 2010 | Edward Karpiński | Drukuj | E-mail | Odsłony: 66230.Sposób na Alcybiadesa.. Ile klas trzeba było ukończyć , by skończyć szkołę?Przekonaj się czy wiadomości, które posiadasz są wystarczające do zbliżającego się sprawdzianu z języka polskiego z lektury "Sposób na Alcybiadesa" E. Niziurskiego.. Jest to książka pełna humoru słownego i sytuacyjnego.. Ja realizuję ją w V klasie..

Test ze znajomości lektury Sposób na Alcybiadesa autorstwa Edmunda Niziurskiego.

Zawiera 25 pytań.. Aby uzyskać lepsze wyniki, usiłuje kupić od starszych kolegów wypracowane sposoby na nauczycieli.. Darmowe quizy dla dzieci w każdym wieku!Powodzenia:) - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraQuiz Sposób na Alcybiadesa.. Czy będziesz pamiętał fabułę książek, które na pewno czytałeś?. Rozwiąż test, który składa się z 15 pytań i sprawdź swoją wiedzę i ewentualnie przygotuj ściągę.. A) pani Lilkowska C) pan Żwaczek B) pani Kalino D) pan Ejdziatowicz 2.W jakiej dzielnicy Warszawy mieści się szkoła?. Jakim typem babci jest Twoja babcia?Test ze znajomości lektury E. Niziurskiego "Sposób na Arcybiadesa".. Zapraszamy do działu testów wiedzy z lektur szkolnych i nie tylko.. Zeszyty zbyt g ęsto upstrzone czerwonym atramentem, za pomoc ą którego cierpliwi profesorowie prostowali moje kr ęte ście Ŝki do wiedzy, przeznaczyłem wstydliwie na makulatur ę.. Prozaik, dramaturg i scenarzysta.Streszczenie lektury pt "Sposób na alcybiadesa " 2011-01-26 09:19:53 Pisaliście sprawdzian z lektury ,, Sposób na Alcybiadesa " 2010-02-21 10:51:16 Charakterystyka bohaterów z lektury ,, Sposób na Alcybiadesa " CYTATY!. Jak dobrze znasz lekturę Sposób na Alcybiadesa?. poprzedni.Plan wydarzeń "Sposób na Alcybiadesa" Plan wydarzeń lektury dla klas 6 "Sposób na Alcybiadesa": 1) Chłopcy w gabinecie dyrektora 2) Ósma "A" pod oblężeniem nauczycieli 3) Próba nakłonienia starszych kolegów do wyjawienia sposobu 4) Zakup SPONY 5) Wielki Blef 6) Pechowy dzień.Sposób na Alcybiadesa..

...Sprawdzian bada stopień opanowania treści lektury Sposób na Alcybiadesa.

Szkoła podstawowa Klasa 4 Klasa 5 Klasa 6 Klasa 7 Klasa 8.. Sposób na Alcybiadesa - przetestuj swoją wiedzę #test wiedzy, #test, #książki i komiksy, #lektury szkolne, #sposób na alcybiadesa, #test z lektury 12850 x, 2016-01-07 14:40:45Sposób na Alcybiadesa Test na podstawie lektury "Sposób na Alcybiadesa".. Masz świetny pomysł na quiz?. poprzedni następny .. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Test z lektury ,,Sposób na Alcybiadesa" .. Jeśli masz przed sobą test z tej lektury to z tą wiedzą na pewno zdasz.. Czy uważnie przeczytałem lekturę pt. "Sposób na Alcybiadesa"?. Rozwiąż test » Jeszcze nie rozwiązywałeś/aś tego testu.. Lewis Carroll Alicja w Krainie Czarów -Mitologia .Streszczenie krótkie.. Tagi dla tego testu: Test ze znajomości lektury E. Niziurskiego "Sposób na Arcybiadesa".. - test czytania ze zrozumieniem PUNKTACJA: 0-15 ndst to znaczy, że nie czytałeś wcale książki lub czytając nie myślałeś o tym, co czytasz.. Niziurski zmarł 9 października 2013 w Warszawie.. Nikodem_Salek 3 lata temu.. Rozwiąż test składający się z 15 pytań.Sposób na Alcybiadesa - test wiedzy.. -sposob-na-alcybiadesa-lektura-uzupelniajaca-test-ze-znajomosci-lektury.pdf (application/pdf) NOWE Slowa na start!. Sposób na Alcybiadesa - test znajomości lektury..

Sposób na Alcybiadesa - test znajomości lektury.

Pobierz (doc, 25,0 KB) Podgląd treści.Sposób na Alcybiadesa - streszczenie szczegółowe, Rozdział 1 Główny bohater - Ciamciara - po maturze robi porządki w szafie.. test z lektury sposob na alcybiadesa na Sprzedajemy.pl - Kupuj i sprzedawaj rzeczy uzywane i nowe w Twojej okolicy.. Bohaterami tej książki są uczniowie i nauczyciela jednej z warszawskich szkół.. Znajduje stare zeszyty, książeczkę z rachunkami swojej paczki, w której jedną z pozycji była SPONAA.Quizy i testy z lektur szkolnych z liceum i szkoły podstawowej.. A) Ochota C) Żoliborz B) Wola D) Praga 3.. Sposób na Alcybiadesa to relacja o zmaganiach uczniów klasy VIII z Liceum im.. .SPOSÓB NA ALCYBIADESA • SPRAWDZIANY • pliki użytkownika dorotkar przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • SPOSÓB NA ALCYBIADESA pytania1.docx, Sposob na Alcybiadesa I.docSposób na Alcybiadesa Wydawnictwo "Czytelnik" Warszawa, 1974 Wydanie VI .. Odpowiedz.. Sprawdzian z lektury "Ten Obcy" Sprawdź jak dobrze pamiętasz lekturę "Ten Obcy" Ireny Jurgielewiczowej.. 6"Sposób na Alcybiadesa" - SPRAWDZIAN Z LEKTURY gr.A 1.Który z nauczycieli nigdy nie był wychowawcą 8 a?. Akcja utworu scena, podczas której jeden z czwórki przyjaciół, Ciamcia przegląda stare książki i zeszyty.test ze znajomości sposobu na alcybiadesa.pdf (22 KB) Pobierz..

Test ze znajomości lektury "Sposób na Alcybiadesa" autorstwa Edmunda Niziurskiego.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt