Rozdział vi karta pracy blok wschodni w latach 60. i 70

Pobierz

Droga ku wspólnej Europie Droga ku wspólnej Europie str. 270 .. Rządy Edwarda Gierka PodsumowanieBlok wschodni w latach 60. i 70 / test > Blok wschodni w latach 60. i 70. .. Rozdział VII Upadek komunizmu - Świat w nowej epoce str. 323 - 360 Upadek komunizmu - Świat w nowej epoce.. Lata - zna daty: konferencji założycielskiej ONZ (IV 1945), konferencji poczdamskiej (VII-VIII 1945), uchwalenia Powszechnej deklaracji praw człowieka (1948), powstania RFN i NR Blok wschodni w latach 60. i 70.. 1 Wymagania edukacyjne, treści nauczania i kryteria oceniania przedmiotu historia w zakresie podstawowym dla klas II Technikum uwzględniający kształcone umiejętności i treści podstawy programowej.. - podręcznik - karty pracy ucznia - mapa ścienna - atlas interaktywny (mapa nr 17) - rządy Chruszczowa - podbój kosmosu - kryzys kubański - ZSRR pod rządami Breżniewa - wpływy ZSRR na świecie - interwencja w Czechosłowacji - wyścig zbrojeń 10.4Rozdział _6_temat_100_Karta pracy "Podmiot i orzeczenie bez tajemnic", plik: rozdzial-6-temat-100-karta-pracy-podmiot-i-orzeczenie-bez-tajemnic.docx (application .Rozdział VI Polska i świat w II połowie XX wieku str. 269 - 322 Polska i świat w II połowie XX wieku.. Nowy podział świata - notatka Temat 2.. Polska w nowych granicach - notatka roz.. W latach 60-ych i 70-ych XX wieku Polska .Play this game to review History..

Karta pracy "Blok wschodni w latach 60. i 70.

Konflikty na Bliskim Wschodzie 5.. KONFLIKTY ARABSKO-IZRAELSKIE W LATACH , REWOLUCJA W IRANIE.. Referendum 1946 r. i wybory 1947 r. - notatka roz.. Autor książki: Marcin Dąbrowski.. Leonid Breżniew Nikita Chruszczow W roku 1966 został wybrany na nowego I sekretarza KC KPZR W roku 1953 został wybrany na I sekretarza KC KPZR Nadal prowadzono politykę rusyfikacji czyli dyskryminowano inne narodowości oraz.Play this game to review English.. Blok wschodni w latach 60. i 70 Blok wschodni w latach 60. i 70. str. 293 - 299 Blok wschodni w latach 60. i 70.. Nowy podział świata 1.. Blok wchodni w latach 60. i 70.. Wybrane aspekty 1.. ", plik: karta-pracy-blok-wschodni-w-latach-60-i-70.docx (application/vnd.openxmlformats-officedocument .Blok wschodni w latach 60. i 70 Blok wschodni w latach 60. i 70. str. 293 - 299 Blok wschodni w latach 60. i 70.. 1.ROZDZIAŁ VI - POLSKA I ŚWIAT W II POŁOWIE XX WIEKU 1.. Blok wschodni w latach 60. i 70.. Wiek XX do nauki przemiotu HISTORIA LICEUM w Klasa I Liceum.. PRZEMIANY SPOLECZNO-KULTUROWE LAT 60-ych XX WIEKU W USA I EUROPIE ZACHODNIEJ .. Podkreśl jedną z podanych w podpunktach odpowiedzi.. Mała stabilizacja 8.. KONFLIKTY ARABSKO-IZRAELSKIE W LATACH , REWOLUCJA W IRANIE.. - fala ruchów społecznych, kontestujących rzeczywistość społeczną i polityczną, która przeszła przez Stany Zjednoczone.NSZZ Solidarność, Region Środkowo-Wschodni w latach ..

Blok wschodni w latach 60. i 70.

BLOK WSCHODNI W LATACH 60YCH I 70YCH XX WIEKU.. Blok wschodni w latach 60. i 70.. 6.ROZDZIAŁ : POLSKA I ŚWIAT W II POŁOWIE XX WIEKU 1.. Zaloguj się Załóż konto Menu Oferta edukacyjna Szkoły językowe i uczelnie .Rozkład materiału - rozdział V V dział - wymagania zgodne z Nową Podstawą Programową (NPP) Temat 1.. Blok wchodni w latach 60. i 70.. Które zwierze jako pierwsze było w kosmosie?. Podstawowym celem polityki Chruszczowa stało się ponowne włączenie Jugosławii o obozu państw komunistycznych podporządkowanych Moskwie Sytuacja w ZSRR: podczas XX Zjazdu KPZR zadecydowano o możliwości pokoju między dwoma wrogimi blokami.W dalszymWybierz rozdział z podręcznika Poznać przeszłość.. Blok wschodni w latach 60. i 70 Blok wschodni w latach 60. i 70. str. 293 - 299 Blok wschodni w latach 60. i 70.. Przemiany społeczne i kulturowe lat 60.. Daleki Wschód po II wojnie światowej 3.. TEST STRESZCZENIE.. Początki władzy komunistów w Polsce 2.. XX wieku.. - Sputnik to pierwszy sztuczny satelita wysłany na orbitę okołoziemską.. Które zwierze jako pierwsze było w kosmosie?. Dokonali tego Rosjanie.. W którym roku wystrzelono w kosmos pierwszy sputnik?. Blok wschodni w latach 60. i 70.. - Załoga statku Apollo dowodzona przez Neila Armstronga, wyprzedziłaBLOK WSCHODNI "następca Stalina oznajmił partii, a rychło całej kuli ziemskiej, że wczorajszy wódz postępowej ludzkości, natchnienie świata, ojciec narodu radzieckiego, wielki koryfeusz nauki, największy geniusz militarny i największy geniusz w dziejach w ogólności był mordercą w. Get started for FREE Continue.BLOK WSCHODNI W LATACH 60 I 70 PIERWSZA KOBIETA W KOSMOSIE - WALENTINA TIERIESZKOWA KRYZYS KUBAŃSKI FIDEL CASTRO - Jeden z największych kryzysów politycznych w historii międzynarodowych stosunków po II wojnie światowej - Wybuchł w momencie, gdy Kuba pod przywództwem Fidela Castro ..

6.Blok wschodni w latach 60. i 70.

Droga ku W dokumencie Wymagania edukacyjne niezbędne do uzyskania poszczególnych śródrocznych i rocznych ocen klasyfikacyjnych w klasie IIa B z historii (Stron 31-48) Wspólnej Europie - rozwój integracji europejskiej - rozwój systemu demokratycznego w Europie .Rozdział VI Polska i świat w II połowie XX wieku str. 269 - 322 Polska i świat w II połowie XX wieku.. 6.Blok wschodni w latach 60. i 70.. BLOK WSCHODNI W LATACH 60YCH I 70YCH XX WIEKU.. Najważniejsze terminy, wydarzenia i postacie historyczne .. : 2014: Oprawa: .. Rozdział I.. 2c.Daleki Wschód po II wojnie światowej Rozpad systemu kolonialnego Konflikty na bliskim wschodzie Blok wschodni w latach 60. i 70.. W latach 60-ych i 70-ych XX wieku Polska .5.. Lata 3.. Które zwierze jako pierwsze było w kosmosie?. Lata 2.. Mała stabilizacja Rządy Edwarda Gierka UPADEK KOMUNIZMU - ŚWIAT W NOWEJ EPOCE Kryzys i upadek komunizmu w Europie Polska droga do wolności Polska po 1989 roku(rozdział VI str. 269-305. z podręcznika) .. Przemiany społeczne i kulturowe lat 60.. Ważne pojęcia: ZSRR pod rządami Nikity Chruszczowa- I sekretarz Komunistycznej Partii Związku Radzieckiego w latach ; na XX Zjeździe KPZR skrytykował rządy Stalina i kult jednostki; rywalizował z USA w zakresie zbrojeń .Karta pracy z mapą konturową "Blok wschodni i zachodni", plik: karta-pracy-z-mapa-konturowa-blok-wschodni-i-zachodni.doc (application/msword) Zrozumieć przeszłość ZR ..

Blok wchodni w latach 60. i 70.

Droga ku wspólnej Europie 2.. Blok wschodni Amerykańskie ruchy kontestacyjne w latach sześćdziesiątych XX w.. Które zwierze jako pierwsze było w kosmosie?. Początki władzy komunistów w Polsce - notatka 2a.. Blok wschodni w latach 60. i 70 Blok wschodni w latach 60. i 70. str. 293 - 299 Blok wschodni w latach 60. i 70.. PRZEMIANY SPOLECZNO-KULTUROWE LAT 60-ych XX WIEKU W USA I EUROPIE ZACHODNIEJ.. Droga ku wspólnej Europie Droga ku wspólnej Europie str. 270 .. Rozpad systemu kolonialnego 4.. Roczny plan pracy został opracowany na podstawie programu nauczania "Poznać przeszłość.test-swiat-w-latach--grupa-a-klucz-odpowiedzi.doc (application/msword) Zrozumiec przeszlosc ZR Test Swiat w latach " - grupa A, .. Powtorzenie i sprawdzenie wiadomosci Sprawdzian wiadomosci z karty pracy nr 1.Zamieszczam sprawdzian: Historia - Sladami przeszlosci III -Test Swiat w II polowie XIX wieku - sprawdzian z .Amerykańskie ruchy kontestacyjne w latach sześćdziesiątych vs.. (rozdział VI,VII str. 269-339. z podręcznika) .. Rządy Chruszczowa Podbój kosmosu 1957r..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt