Testy wiedzy z akademii pana kleksa

Pobierz

Test z ''Akademii Pana Kleksa'' Jana Brzechwy.. Wiecie, że od premiery filmu "Akademia Pana Kleksa" minęło 30 stycznia 31 lat?. wg Nauczyciel222.. Pan Kleks zamienił się w guzik.. Zobacz, ile pamietasz z dziecinstwa o Akademii Pana Kleksa, rozwiaz nasz quiz!Seriale Emocje Internet Losowanie disney Dom Bajki …Plik test sprawdzający wiedzę z akademii pana kleksa.pdf na koncie użytkownika erberex • Data dodania: 17 lip 2020 fokus test z geografii świata pierwsza miłość karol wojtyła informacje biologia ekologia owe abc astronomii quiz test wiedzy o bałkanach …jest napis nakóturym piętrze pan kleks przehowuje sekrety nacisnełam 3 a on mi rze zle dodany: 2016-10-25 07:52:21, przez: wiktoria jest to moja najlepsza lektura …Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Sprawdzian …Test: Akademia Pana Kleksa Sprawdzian ze znajomosci lektury Jana Brzechwy pt. "Akademia Pana Kleksa" #akademiapanakleksa #janbrzechwa #brzechwa.AAkademia …Akademia pana Kleksa mieściła się przy ulicy Czekoladowej.. Dlaczego pan Kleks utracił wszystkie swoje umiejętności?. Test ze znajomości lektury szkolnej Jana Brzechwy pod tytułem "Akademia pana Kleksa".. Czy odpowiesz prawidłowo na wszystkie pytania z lektury?. Skomentuj.. Rozwiąż test z lektury Akademia Pana Kleksa i …Jan Brzechwa, "Akademia pana Kleksa" - test z lektury na poziomie trudnym..

Z …Test wiedzy z zaklec!

Co znajduje się na trzecim piętrze Akademii?. Akademia pana Kleksa - test znajomości lektury Test znajomości lektury Akademii pana Kleksa.. 17 pytań.. Lista pytań do lektury Akademia pana …Myślisz, że dobrze znasz książkę "Akademia Pana Kleksa"?. Jak dobrze pamiętasz przygody Pana Kleksa i jego podopiecznych?. Kartkówka sprawdza wiedzę na …U góry znajdziesz quiz Test wiedzy o Akademii Pana Kleksa.Wypełniając test wiedzy, sprawdzisz ile wiesz o Akademii Pana Kleksa.. Zobacz, ile …Pan Kleks bał się golarza Filipa i dlatego: a) schował się na strych b) zmniejszał się c) głośno krzyczał d) uciekł z akademii 15.. Jak dobrze znasz Ambrożego Kleksa i jego przygody.. Bardzo polecam!. Pytania do lektury.. Klasa 3 Klasa 4 Polski.. Test składa się z 12 pytań.. Sprawdź jak dobrze …Powiązane z testem z Akademii pana Kleksa.. "Akademia pana Kleksa" - …Rozwiaz test!Sprawdzian dotyczy lektury Akademia pana Kleksa" i sklada sie z pieciu pytan, a wlasciwie zadan, z ktorymi uczniowie musza sie zmierzyc.. Ta książka (oraz film) jest dla wielu klasyką polskiej …31.. Udostępnij.. Fajny quiz 25 min temu …Quiz: Akademia pana Kleksa - test znajomości lektury.. Kto mógł uczyć się w Akademii ?. leżał na dnie stawu przy Akademii.. Przy jakiej ulicy mieściła się Akademia?. Jak dobrze znasz "Akademię Pana Kleksa"?. Przekonaj się sam!Akademia Pana Kleksa - quiz | Mamotoja.pl..

Gdzie Adaś znalazł pana Kleksa po …Akademia Pana Kleksa - quiz wiedzy o niezwykłej książce.

Pytania z treści …Test z lektury "Akademia pana Kleksa" (Jan Brzechwa).. Co się dzieje z panem …Sprawdzian ze znajomości lektury Akademia Pana Kleksa.. a) Alojzy zniszczył tabliczki, na których zapisana była cała wiedza pana Kleksa b) Filip podpalił …Akademia pana Kleksa - Test.. Tagi dla tego testu: …Witaj na stronie Quizz.pl.. Rozwiąż test z lektury i sprawdź!Akademia pana Kleksa - test z lektury.. Zaloguj się aby ocenić lub skomentować publikację.. Zawiera …Trudny test z Akademii pana Kleksa.. Akademia Pana Kleksa …TEST WIEDZY: Co wiesz o Akademii Pana Kleksa?. 1) Akademia pana Kleksa mieściła się na końcu ulicy a) Czekoladowej b) Atramentowej c) Cukierkowej d) Baśniowej 2) Ogółem w akademii …test dla klas IV zapraszam wszystkich tych, co są z klasy IV :) - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraLektóra - "Akademia pana Kleksa" Lektura Akademia pana kleksa to ciepła i pełna humoru lektura do 3/4 klasy.. Poznaj swój wynik.. 13 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych ..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt