Podaj 3 argumenty dlaczego warto chodzić do szkoły

Pobierz

Karolinaorzel2org2tk April 2019 | 0 Replies .Zadanie: wyjeżdżasz do włoch podaj co najmniej 3 argumenty Rozwiązanie: lubię klimat śródziemnomorski chcę obejrzeć bazylikę św piotra w rzymie chęć .. Wyjeżdżasz do Włoch.Podaj co najmniej 3 argumenty dlaczego właśnie tam .. Podaj trzy argumenty.. podaj trzy argumenty dlaczego warto chodzić do szkoły.. wymień czynniki które miały wpływ na koniec epoki rycerstwa.Ankietowani rodzice pytani o argumenty przemawiające za posłaniem sześciolatka do szkoły najczęściej wskazywali poziom rozwoju dziecka (jego zdolności i przygotowanie do nauki szkolnej), oczekiwany.. (4 argumenty) alawiktor12 Moim zdaniem z jednej strony tak bo nie trzeba iść do szkoły, można ten dzien spędzic przyjemniej niz w szarej nudnej szkole ,ale z jednej strony nie dlatego ze ma sie zaległosci nieobecnosc i kto wie moze kogos ominą cos fajnego.szkoła mimo ze jest nudna ma tez swoje dobre strony bo przeciez to dzieki niej .Apr 10, 2021Napisz dlaczego podobała ci się lektura C.Collodi ,,Pinokio''.. Podziękuj Napisz do mnie.. Dlaczego warto chodzić na wybory podaj 4 argumenty .. Według mnie warto co spróbuje udowodnic ponizszymi argumentami.. -poznajemy nowych znajomych.4 x za *Chodzenie do szkoły rozwija nas na w wielu, różnych dziedinach, jak np.chemia, biologia, matematyka, polski *Dzięki szkole ludzie mają możliwość zdobycia lepszej pracy aniżeli analfabeci *Szkoła również uczy żyć w społeczności,tj.z innymi ludźmi *Dzięki szkole rodzice nie muszą się martwić o dzieci pozostawione same w domu bez opieki :C *Szkoła może rozwijać nasze talenty - dzięki kółkom, zapisywaniu się na olimpidy, konkursy, itdMoje zdanie na temat szkoły uzasadniam takimi argumentami jak: po pierwsze w szkole spędza się miło czas, spotyka grono swoich znajomych, przezywa swoje pierwsze miłości i ma miejsce pierwsze zainteresowanie płcią przeciwna tzw. zauroczenie..

Trzeba chodzić do szkoły.

- można mieć lepszą pracę i oczywiście więcej zarabiać-szkoła to nie tylko edukacja, ale też rozrywka, np. spotkania z przyjaciółmi - szkoła jest obowiązkowa i musisz do niej chodzić do 18 roku życiaMay 27, 2021oczywiscie ze warto chodzic do szkoły -Zdobywamy wiedze, która w przyszłosci zaowocuje nam wspaniałą pracą.. W szkole zawieramy przyjaźnie, poznajemy ludzi i uczymy się pracować w grupach.Gdyby nikt nie chodził kiedyś do szkoły, to w wieku 30 lat wyszedłby w nocy z domu i rzucał kamieniami w księżyc.. chodzić do szkoły , by się kształcić oraz poznawać stare i nowe otoczenie.. Kolejnym argumentem jest dostanie dobrej pracy.Wiele osób zastanawia sie po co i czy warto wogule chodzic do szkoły.. Nie możemy robić wielu rzeczy, do których robienia prawo mają tylko dorośli.. Gdy człowiek zdobywa nowe doświadczenie, łatwiej mu się żyje - mądry widzi świat inaczej, niż głupi :)Pierwszym moim argumentem potwierdzającym tą tezę jest to, iż poprzez zdobywanie wiedzy możemy w pełni uczestniczyć w wypowiedziach z różnych dziedzin oraz dopilnować aby te wypowiedzi były złożone z odpowiednio dobranych wyrazów.. 9.Szkoła podstawowa.. Nauka odpowiednio kształtuje charakter młodego człowieka i pomaga przygotować go do dorosłego życia.. Powiązane pytania Q&A..

Podaj argumenty.

Po drugie uczymy się wielu nowych rzeczy, przydatnych w życiu dorosłym jak i w życiu naszym teraźniejszym, nabywamy pewne umiejętności, rozwijamy nasze zainteresowania i kształcimy nasze talenty.May 27, 2021Moim zdaniem warto i spróbuje to udowodnić następującymi argumentami.. Swoją tezę postaram się udowodnić w poniższych argumentach.. Pliiis.muszę na jutro i z góry dziękuje!. W przyszłości dobre wykształcenie pozwoli na znalezienie dobrej pracy.. Bliska mojemu sercu jest pedagogika Korczaka.. Często popęłniamy błędy.. Trzeba się uczyć.. Dzięki chodzeniu do szkoły możemy nauczyć się wielu wcześniej nam nieznanych rzeczy takich jak na przykład informacje o obcym nam kraju lub historię świata.. Szkoła podstawowa.Dlaczego warto chodzić na wybory podaj 4 argumenty.. Często nie umiemy być sobą.. Moje zdanie na temat szkołyMyślę, że moja wypowiedź całkowicie przekonała wszystkich, iż warto chodzić do szkoły.. W życiu prywatnym jestem mamą 3-jki dzieci oraz miłośniczką historii XX-wieku.. Dziewczyny w wieku nastoletnim mają burzę hormonów i czeste zmiany nastrojów.. Question from @Mona12399 - Szkoła podstawowa - Przyroda.. Podaj 5 argumentów.Wyjaśnij dlaczego ponad polowa statkow na swiecie jest rejestrowana pod obcymi banderami..

Czy warto uczyć się historii?

Pierszym argumentem na potwierdzenie mojej tezy jest to że mimo to ze wydaje sie niektórym ze nie warto sie uczyć ponieważ nie przyda nam się to w przyszłości to jednak warto jest zdobywac nową wiedze ponieważ takiemu człowiekowi jest lepiej w życiu.Napisz 3 argumenty wyjaśniające dlaczego warto chodzić do szkoły.. -Spędzamy w szkole pożyteczny i bezpieczny czas -szkoła przygotowuje nas do bycia dobrymi, rzetelnymi ludzmi.. chęć zjedzenia prawdziwej włoskiej pizzy-warto .Jun 9, 2021 Często nikt nie traktuje nas poważnie..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt