Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek streszczenie drugiej skarpetki

Pobierz

Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Czytanie jest wspaniałą formą spędzania czasu wolnego z dziećmi i kapitałem na całe życie.. Również i druga część "Skarpetek" dzieciom się podoba.. Ocena 4,5 / 5 56 opinii.. Test z lektury "Niesamowitych przygody 10 skarpetek".. Każda z nich z jakiegoś powodu wydostała się na wolność, by zacząć realizować się w nowych sferach.NIESAMOWITE PRZYGODY DZIESIĘCIU SKARPETEK na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.. Quiz na podstawie książki "Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek" - Teleturniej.. Przeczytaj recenzję Nowe przygody skarpetek (jeszcze bardziej niesamowite).. "Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych)" J. Bednarek jest lekturą w klasie 2 i dla mnie na chwilę obecną ulubioną.. ".Książka zawiera historie dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych) które przeżywają niesamowite przygody.. Ostatnimi napisanymi przez Justynę Bednarek opowieściami są: Pan Kardan i przygoda z vetustasem (2018) oraz Babcocha (2018) - obie ukazały się nakładem wydawnictwa Poradnia K.Dlaczego zdecydowały się wyruszyć w świat i przeżywać niesamowite przygody?. Któż z Was nie zna sytuacji w której wyjmując pranie z pralki bądź kosza na pranie okazuje się, że znajdujemy tylko jedną skarpetkę bez pary ?Druga część skarpetkowej sagi!.

Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek - streszczenie.

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze!Ooo tak!. Każda przeżyła niesamowitą przygodę :) Pierwsza jedwabna, elegancka skarpetka czuła się nie na miejscu więc wybrała się na casting i została wielką gwiazdą.. Autorka zawarła na kartach książki przesłanie związane z ważnymi współcześnie kwestiami i dylematami moralnymi.. Wejdź i znajdź to, czego szukasz!Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek - Problematyka.. Rodzice czytający dzieciom z przekonaniem i radością sprawiają, że.. "Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych)" zaczyna się od tego, że bardzo rozsądny pan hydraulik wezwany, aby wyjaśnić sprawę znikających skarpet po sprawdzeniu pralki znajduje dziurę w podłodze i informuje dziewczynkę i jej mamę: - Zwiały, cwaniary!Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych).. Wszystko zaczyna się od dziwnych zjawisk w pewnym domu - jego mieszkańcy orientują się bowiem, że podczas prania zawsze znajdują tylko jedną skarpetkę z pary .Streszczenie mówi o historiach niezwykle barwnych, w przenośni i dosłownie, par skarpetek.. Zaglądamy do środka, a tam obłędne kolory, ruch, wachlarz postaci…dzieje się!.

Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek Pasujące pary.

Gdzie jest jej siostra?. Dzięki temu możemy właśnie przeczytać 10 różnych historii, o tym co stało się z każdą z 10 skarpetek po tym, jak opuściła kosz na brudną bieliznę.O tym, że ambicją autorki jest zmienić świat, świadczą wyśmienicie przygody skarpetki ósmej i dziesiątej, a że chce to czynić przez zabawę, dowodzi opowieść o skarpetce dziewiątej.. W magicznym świecie Justyny Bednarek i Daniela de Latoura znów czmychamy na wolność przez dziurę pod pralką W poszukiwaniu przygód: lecimy w kosmos, pocieszamy samotnego psa, ratujemy chomika, dogadujemy się z robotem, a nawet zamieniamy się w ducha.. Druga, zwykła, mała, szara skarpetka trafiła na piękną kwiecistą łąkę gdzie spotkała małe osierocone myszki.Te osamotnione skarpetki czują się niezrozumiane w koszu pełnym fatałaszków i jedna po drugiej postanawiają odmienić swoje życie.. Podstawowe części garderoby wiecznie gdzieś giną.. Każda skarpetka jest inna, ma swoją niepowtarzalną .Jeśli szukacie porządnej, zabawnej i pouczającej lektury dla swoich dzieci, którą się czyta, a nie tylko przewraca strony z obrazkami, to gorąco Wam polecamy Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek Justyny Bednarek..

"Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek" - bohaterowie.

Na początku historii widzimy zwyczajną rodzinę Małej Be.. Skradła moje serce.. Jestem zachwycona!. Bohaterem realistycznym jest również hydraulik, który przychodzi by .22 ,72 zł.. Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek czterech prawych i sześciu lewych | Darmowy odbiór w punktach w dużych miastach.. Pierwsza skarpetka w książce "Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek" to prawdziwa elegantka.Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek" to właściwie zbiór opowiadań, których bohaterami są tytułowe skarpetki.. A jeśli nie ma skarpetki do pary, co zrobić z tą pojedynczą?. Ósma - prawa zielona - była uprzejma dla drzew, "uszczelniła wronie gniazdo i zaprzyjaźniła się z wroną - bo wrony są fajne!. Zainspirowana książką i przygodami skarpetek stworzyłam książeczkę, którą można wykorzystać podczas omawiania lub czytania.Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek - bohaterowie.. W książce Justyny Bednarek występują zarówno bohaterowie realistyczni jak i fantastyczni.. Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek.Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych) Daniel de Latour , Justyna Bednarek Cykl: Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (tom 1)NIESAMOWITE PRZYGODY 10 SKARPETEK Audiobook MP3 Książka dla Dzieci - pobierz - YouTube.Historie dobrze opowiedziane ("Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek.").

W pewnej rodzinie, skarpetki regularnie giną podczas prania.

Bezpośrednio występuje Mama oraz mała Basia (Mała Be).. Pierwsza skarpetka, bardzo elegancka, wyruszyła w świat aby zostać gwiazdą.. Druga, mała szara skarpetka, uratowała mysie sieroty przed groźnym ptakiem.Ile wiesz o "Skarpetkach"?. Świat wyobraźni nie zna granic.Książka Nowe przygody skarpetek (jeszcze bardziej niesamowite) autorstwa Bednarek Justyna , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 26,37 zł .. Rzut oka na okładkę - od razu wiadomo, że będzie zabawnie i inteligentnie.. Opowiadania znów całkiem fantastyczne - jedna .. "Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek" nie niosą może takich wartości edukacyjnych, jak "Strasznowiłka w Groźnym Gąszczu" lub "Koty", ale są naprawdę przyjemnymi opowiastkami, które mogą autentycznie skłonić dzieciaki do samodzielnego sięgnięcia po lekturę.Poza tym, są historyjkami z dużym poczuciem humoru, a tak między wierszami, pokazują, że warto być dobrym i .Książka to historia prawych i lewych skarpetek, które pewnego dnia postanowiły przeżyć niesamowitą przygodę i uciekły dziurą, która jest pod pralką.. Książka Justyny Bednarek to zbiór krótkich opowieści, z których każda opowiada o przygodach jednej z dziesięciu tytułowych skarpetek.. Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych) | Kup za 69 zł, 0 zł za dostawę do PUNKTU ODBIORU.. Bo choć nie zdsjemy sobie z tego sprawy, części garderoby żyją swoim życiem :)Druga część przygód skarpetek została wydana w roku 2017 i nosiła tytuł: Nowe przygody skarpetek (jeszcze bardziej niesamowite).. Każda z nich miała inne powody, jedna była brzydka i nikt jej nie lubił, inna tak naprawdę od zawsze była tylko jedna, a kolejna marzyła o przygodach na morzu, niestety nie okazały się one tak ciekawe, jak myślała, i postanowiła wrócić.Na odpowiedź nie musiała długo czekać: "Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych)!. Klasa 1 Klasa 2 Klasa 3 Polski.. wg Agnicha43.. Książkę można kupić tutaj (Link afiliacyjny.Ile wiesz o skarpetkach?. a) dziesiąta skarpetka b) dziewiąta skarpetka c) ósma skarpetka d) piersza skarpetka 2) Ile myszek uratowała druga skarpetka?Niesamowite przygody DZIESIĘCIU SKARPETEK.. Jednakże nie są to zwykłe zaginięcia, lecz całe wyprawy w bajkowy świat pełen przygód.. W domu Mamy i Basi, nazywanej Małą Be, po wyjęciu z pralki często odnajdują się pojedyncze sztuki skarpet.Każdą los rzucił gdzie indziej..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt